2.jpg

Soita, lähetä tekstari tai mailia jos haluat kysyä meiltä

 tarjousta, inspiraatiota, vinkkejä

tai tietää lisää toiminnastamme. 

Meidän kanssa kommunikaatio on avointa ja helppoa.

Tervetuloa myös piipahtamaan officellemme Katajanokalle!

Tule käymään!

Katajanokankatu 4 A 6

00160 Helsinki

Meilaa!

Soita!

0400 829 186

Seuraa!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Pyydä tarjous

Kiitos!

TIIMI

1.png
2.png

Aino Mättö

Vastaava tuottaja

+ 040 1676680

Jenni@mattomedia.fi

Myynti & Taloushallinto

+ 358 400 829 186

Aino@mattomedia.fi

5.png
6.png
3.png

Jenni Niemiaho

Minna Kortesmaa

Tuottaja

+358 46 5238183

Minna@mattomedia.fi

4.png

Kerttu Mättö

Teemu Lehto

Toni Annala

Kuvaaja

+ 358 50 380 4141

Kerttu@mattomedia.fi

Ohjaaja, kuvaaja, leikkaaja

+ 358 50 490 9320

Teemu@mattomedia.fi

Stream asiantuntija, tuottaja

+ 358 44 040 9807

Toni@mattomedia.fi

LASKUTUSTIEDOT

Käyntiosoite

Postiosoite

Y-tunnus: 2754257-1 

OVT osoite: 003727542571

Lähetä laskut joko verkkolaskuna

tai mailitse Aino@mattomedia.fi

Katajanokankatu 4 A 6

00160 Helsinki

Katajanokankatu 4 A 6

00160 Helsinki

7.png
7.png