1.jpg

Mättö Media Oy on LUOVA MARKKINOINTITOIMISTOjoka tuottaa SOMEMARKKINOINTIA, LIVE STREAMEJA ja VIDEOMAINONTAA 
kaiken kokoisille toimijoille.


Olemme asiantuntijoita YOUTUBE, FACEBOOK, TIKTOK ja INSTAGRAM mainonnassa sekä LIVE STREAM tapahtumien järjestämisessä.
 

KATSO SHOWREEL

 
 

PALVELUT

LIVE STREAM

Olemme järjestäneet kymmeniä onnistuneita LIVE STREAM tapahtumia vuodesta 2019 lähtien. Meiltä löytyy kalusto, ammattitaitoiset tekijät sekä tieto taitoa järjestää onnistuneita streameja. 

KATSO LISÄÄ!
SOMEMARKKINOINTI

Kuinka tehdään konvertoivia somevideoita? Mikä on mainoskampanjasi tavoite? Haluatko parempia lukuja CTR:ääsi tai ROASiin? Brändisi tunnettuuden nostaminen? Me innostumme siitä, kun kampanjalla on selkeä tavoite ja pääsemme yhdessä kanssanne toteuttamaan tavoitetta. Konsultoimme myös tavoitteiden määrittämisessä.

VIDEOTUOTANNOT

Meiltä voit tilata yksittäisiä videoita, videosarjoja, yritysvideoita, esittelyvideoita, mainosvideoita, testimoniaalivideoita, projektivideoita, haastatteluvideoita, asiantuntijavideoita, somevideoita ja erilaisia kampanjavideoita.

ASIAKKAITAMME

Lehto-1.jpg
FVH_logo_PMS021_thumb.png
Al-Jazeera-Logo.png
innogreen_fi_black_text.png
HELSINKI_Tunnus_MUSTA.png
Tuusula-logo_sininen_pdf_vektori.jpg
d4f3679b-6d99-4339-bd0a-d1a816d07378.jpg
finnair-logo-blue.png
Kopio tiedostosta LOGO_FULL_NAME_RED.jpg
upload-24de583a-dc95-4598-9c5c-1539aa788796.png.webp
keto_logo.JPG
vipu_0_0.jpeg

OTA YHTEYTTÄ

1.png
2.png

Aino Mättö

Vastaava tuottaja

+ 040 1676680

Jenni@mattomedia.fi

Myynti & Taloushallinto

+ 358 400 829 186

Aino@mattomedia.fi

5.png
4.png
3.png

Jenni Niemiaho

Minna Kortesmaa

Tuottaja

+358 46 5238183

Minna@mattomedia.fi

6.png

Kerttu Mättö

Teemu Lehto

Toni Annala

Kuvaaja

+ 358 50 380 4141

Kerttu@mattomedia.fi

Ohjaaja, kuvaaja, leikkaaja

+ 358 50 490 9320

Teemu@mattomedia.fi

Stream asiantuntija, tuottaja

+ 358 44 040 9807

Toni@mattomedia.fi

LASKUTUSTIEDOT

KÄYNTIOSOITE

POSTIOSOITE

Y-tunnus: 2754257-1 

OVT osoite: 003727542571

Lähetä laskut joko verkkolaskuna

tai mailitse Aino@mattomedia.fi

Katajanokankatu 4 A 6

00170 Helsinki

Katajanokankatu 4 A 6

00170 Helsinki

 

LATAA ILMAINEN OPAS:
NÄIN TILAAN VIDEOTUOTANTOA

  • Vimeo
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube